KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 14912057
nr 1491 2057
Harald Sallberg
(1895-1963), Sverige
Etsningar, 2 st. Stockholm. Signerade och numrerade. Bildmått: 13x18 cm, yttermått inklusive ram: 29x34 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 september 2022
kl 19:26:43
22/9 21:57:48
26 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Harald Sallberg
Läs mer om Harald Sallberg